CGS173U050R3C Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 17000UF 50V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
CGS173U050R3C
Kirjeldus:
CAP ALUM 17000UF 50V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
22 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
3.125" (79.38mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
17000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
9.75A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
7.5A @ 120Hz
seeria :
CGS
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C