CGS103U035V2C Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 10000UF 35V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
CGS103U035V2C
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 35V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
38 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
2.125" (53.98mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
10000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
7.15A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
5.5A @ 120Hz
seeria :
CGS
Suurus/Mõõdud :
2.000" Dia (50.80mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C