CG922U025R4C Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 9200UF 25V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
CG922U025R4C
Kirjeldus:
CAP ALUM 9200UF 25V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
22 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
4.125" (104.78mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
9200µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
8.625A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
7.5A @ 120Hz
seeria :
CG
Suurus/Mõõdud :
1.375" Dia (34.93mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +75%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C