AFK476M06B12T-F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
AFK476M06B12T-F
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
1.35 Ohm
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.240" (6.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.169" L x 0.217" W (4.30mm x 5.50mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
90mA @ 100kHz
Rakendused :
Automotive, Bypass, Decoupling
Ripple Current @ madal sagedus :
67.5mA @ 120Hz
seeria :
AFK
Suurus/Mõõdud :
0.157" Dia (4.00mm)
Takistus :
1.35 Ohms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C