500C153T050BC2B Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 15000UF 50V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
500C153T050BC2B
Kirjeldus:
CAP ALUM 15000UF 50V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
20 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.874" (22.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.125" (104.78mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 95°C
Mahtuvus :
15000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
seeria :
500C
Suurus/Mõõdud :
2.000" Dia (50.80mm)
Takistus :
Tolerantsus :
-10%, +50%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 95°C