383LX223M100B102VS Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 22000UF 20% 100V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
383LX223M100B102VS
Kirjeldus:
CAP ALUM 22000UF 20% 100V SNAP
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
15 mOhm @ 120Hz
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
22000µF
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
10.72A @ 20kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
9.32A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C