382LX822M200B092VS Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 8200UF 20% 200V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
382LX822M200B092VS
Kirjeldus:
CAP ALUM 8200UF 20% 200V SNAP
Kõrgus – istuv (max) :
3.701" (94.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
8200µF
Pinge – nimiväärtus :
200V
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C