382LX682M250B102VS Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 6800UF 20% 250V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
382LX682M250B102VS
Kirjeldus:
CAP ALUM 6800UF 20% 250V SNAP
Kõrgus – istuv (max) :
4.213" (107.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
6800µF
Pinge – nimiväärtus :
250V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
17.02A @ 20kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
12.16A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C