382LX563M035B052V Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP ALUM 56000UF 20% 35V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
382LX563M035B052V
Kirjeldus:
CAP ALUM 56000UF 20% 35V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
56000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
12.58A @ 20kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
10.94A @ 120Hz
seeria :
382LX
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C