167224J100C-F Cornell Dubilier Electronics (CDE) CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
167224J100C-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.433" (11.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.22µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
63V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
167
Suurus/Mõõdud :
0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C
Laos
18,870
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
167224J100C-F Konkurentsivõimelised hinnad
167224J100C-F Iseärasused
167224J100C-F is produced by Cornell Dubilier Electronics (CDE), belongs to Kilekondensaatorid.
167224J100C-F Toote üksikasjad
167224J100C-F, mida pakub Cornell Dubilier Electronics (CDE), saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 167224J100C-F on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
167224J100C-F Seotud märksõnad
167224J100C-F Hind
167224J100C-F Maalimine
167224J100C-F Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "1672" seeria tooteid