ATV02W360-HF Comchip Technology TVS DIODE 36V 58.1V SOD123
Vooluahela kaitse
Tootja number:
ATV02W360-HF
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 36V 58.1V SOD123
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
SOD-123F
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
58.1V
Pinge – rike (min) :
40V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
36V
Rakendused :
Automotive
seeria :
Automotive, AEC-Q101
Tarnija seadmepakett :
SOD-123
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
200W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
3.44A