3SMC10CA TR13 Central Semiconductor Corp TVS DIODE 10V 17V SMC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3SMC10CA TR13
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 10V 17V SMC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
17V
Pinge – rike (min) :
11.1V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
10V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
SMC
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
3000W (3kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
176.4A