3SMC100A TR13 Central Semiconductor Corp TVS DIODE 100V 162V SMC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
3SMC100A TR13
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 100V 162V SMC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
162V
Pinge – rike (min) :
111V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
100V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
Tarnija seadmepakett :
SMC
Töötemperatuur :
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
3000W (3kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
18.6A