SMCJ160A Bourns Inc. TVS DIODE 160V 259V SMC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMCJ160A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 160V 259V SMC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
259V
Pinge – rike (min) :
178V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
160V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SMCJ
Tarnija seadmepakett :
SMC (DO-214AB)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
1
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
5.8A