SMCJ160A Bourns Inc. TVS DIODE 160V 259V SMC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMCJ160A
Kirjeldus:
TVS DIODE 160V 259V SMC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
259V
Pinge – rike (min) :
178V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
160V
seeria :
SMCJ
Tarnija seadmepakett :
SMC (DO-214AB)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
5.8A