SMCJ150CA Bourns Inc. TVS DIODE 150V 243V SMC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMCJ150CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 150V 243V SMC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AB, SMC
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
243V
Pinge – rike (min) :
167V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
150V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SMCJ
Tarnija seadmepakett :
SMC (DO-214AB)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6.2A