SMCJ150CA Bourns Inc. TVS DIODE 150V 243V SMC
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMCJ150CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 150V 243V SMC
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
243V
Pinge – rike (min) :
167V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
150V
seeria :
SMCJ
Tarnija seadmepakett :
SMC (DO-214AB)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6.2A