SMBJ45CA Bourns Inc. TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ45CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 45V 72.7V SMB
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
72.7V
Pinge – rike (min) :
50V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
45V
seeria :
SMBJ
Tarnija seadmepakett :
SMB (DO-214AA)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
8.3A