SMBJ28CA Bourns Inc. TVS DIODE 28V 45.4V SMB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ28CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 28V 45.4V SMB
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
45.4V
Pinge – rike (min) :
31.1V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
28V
seeria :
SMBJ
Tarnija seadmepakett :
SMB (DO-214AA)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
13.3A