SMBJ18CA Bourns Inc. TVS DIODE 18V 29.2V SMB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ18CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 18V 29.2V SMB
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AA, SMB
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
29.2V
Pinge – rike (min) :
20V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
18V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SMBJ
Tarnija seadmepakett :
SMB (DO-214AA)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
20.6A