SMBJ14CA Bourns Inc. TVS DIODE 14V 23.2V SMB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ14CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 14V 23.2V SMB
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
23.2V
Pinge – rike (min) :
15.6V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
14V
Tarnija seadmepakett :
SMB (DO-214AA)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
25.9A