SMBJ130CA Bourns Inc. TVS DIODE 130V 209V SMB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ130CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 130V 209V SMB
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
209V
Pinge – rike (min) :
144V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
130V
Tarnija seadmepakett :
SMB (DO-214AA)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
2.9A