SMBJ120CA Bourns Inc. TVS DIODE 120V 193V SMB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMBJ120CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 120V 193V SMB
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
193V
Pinge – rike (min) :
133V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
120V
Tarnija seadmepakett :
SMB (DO-214AA)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
600W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
3.1A