SMAJ60CA Bourns Inc. TVS DIODE 60V 96.8V SMA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ60CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 60V 96.8V SMA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Elektriliini kaitse :
No
Kahesuunalised kanalid :
1
Mahtuvus @ sagedus :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
DO-214AC, SMA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
96.8V
Pinge – rike (min) :
66.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
60V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
SMAJ
Tarnija seadmepakett :
SMA (DO-214AC)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tüüp :
Zener
Ühesuunalised kanalid :
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
4.1A