SMAJ58CA Bourns Inc. TVS DIODE 58V 93.6V SMA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ58CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 58V 93.6V SMA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
93.6V
Pinge – rike (min) :
64.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
58V
seeria :
SMAJ
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
4.3A