SMAJ54CA Bourns Inc. TVS DIODE 54V 87.1V SMA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ54CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 54V 87.1V SMA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
87.1V
Pinge – rike (min) :
60V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
54V
seeria :
SMAJ
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
4.6A