SMAJ40CA Bourns Inc. TVS DIODE 40V 64.5V SMA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ40CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 40V 64.5V SMA
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
64.5V
Pinge – rike (min) :
44.4V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
40V
seeria :
SMAJ
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6.2A