SMAJ33CA Bourns Inc. TVS DIODE 33V 53.3V SMA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ33CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 33V 53.3V SMA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
53.3V
Pinge – rike (min) :
36.7V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
33V
seeria :
SMAJ
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
7.5A