SMAJ17CA Bourns Inc. TVS DIODE 17V 27.6V SMA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ17CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 17V 27.6V SMA
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
27.6V
Pinge – rike (min) :
18.9V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
17V
seeria :
SMAJ
Tarnija seadmepakett :
SMA (DO-214AC)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
14.5A