SMAJ12CA Bourns Inc. TVS DIODE 12V 19.9V SMA
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMAJ12CA
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
TVS DIODE 12V 19.9V SMA
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
19.9V
Pinge – rike (min) :
13.3V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
12V
seeria :
SMAJ
Tarnija seadmepakett :
SMA (DO-214AC)
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
400W
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
20.1A