MBC350-1T58L Bel Power Solutions AC/DC CONVERTER 58V 200W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
MBC350-1T58L
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 58V 200W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
58V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.45A
Rakendused :
Medical
seeria :
MBC350
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
Tõhusus :
94%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
200W (350W Forced Air)