MAP110-4003G Bel Power Solutions AC/DC CNVRTR 5V +/-15V -5V 80W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
MAP110-4003G
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CNVRTR 5V +/-15V -5V 80W
Pinge – isolatsioon :
4.242kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
15V
Pinge – väljund 3 :
-15V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
12A, 5A, 1A, 1A
Suurus/Mõõdud :
7.00" L x 4.30" W x 1.97" H (177.8mm x 109.2mm x 50.0mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
60W (110W Forced Air)