LS1501-9ERG Bel Power Solutions AC/DC CONVERTER
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LS1501-9ERG
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
2kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC, 88 ~ 372 VDC
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6.5A
Rakendused :
ITE (Commercial), Railway
seeria :
Melcher S
Suurus/Mõõdud :
6.60" L x 4.40" W x 2.40" H (168.0mm x 111.0mm x 60.0mm)
Tõhusus :
84%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 71°C
Tüüp :
Enclosed, Conformal Coated
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
98W