SMCJ140CA AVX Corporation TVS DIODE 140V 227V DO214AB
Vooluahela kaitse
Tootja number:
SMCJ140CA
Kirjeldus:
TVS DIODE 140V 227V DO214AB
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – Kinnitus (max) @ Ipp :
227V
Pinge – rike (min) :
155V
Pinge – tagurpidi seiskamine (tüüp) :
140V
Töötemperatuur :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Võimsus – tippimpulss :
1500W (1.5kW)
Vool – tippimpulss (10/1000 µs) :
6.6A