CB052K0273JBC AVX Corporation CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC 2824
Kondensaatorid
Tootja number:
CB052K0273JBC
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC 2824
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.161" (4.10mm)
Lõpetamine :
Solder Pads
Mahtuvus :
0.027µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
2824 (7260 Metric)
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
250V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
CB
Suurus/Mõõdud :
0.283" L x 0.240" W (7.20mm x 6.10mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C