H6MMS-6006G Assmann WSW Components DIP CABLE - HDM60S/AE60G/HDM60S
Kaablikomplektid
Tootja number:
H6MMS-6006G
Kirjeldus:
DIP CABLE - HDM60S/AE60G/HDM60S
Ametikohtade arv :
60
Kasutamine :
Socket (0.1"), Board In
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)