H6MMH-6006M Assmann WSW Components DIP CABLE - HDM60H/AE60M/HDM60H
Kaablikomplektid
Tootja number:
H6MMH-6006M
Kirjeldus:
DIP CABLE - HDM60H/AE60M/HDM60H
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ametikohtade arv :
60
Funktsioonid :
Kaabli lõpetamine :
IDC
Kasutamine :
Socket (0.1"), Board In
Kontakt Viimistluspaksus :
30.0µin (0.76µm)
Osa olek :
Discontinued at Digi-Key
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)