H3AKH-6006G Assmann WSW Components IDC CABLE - HSC60H/AE60G/HPK60H
Kaablikomplektid
Tootja number:
H3AKH-6006G
Kirjeldus:
IDC CABLE - HSC60H/AE60G/HPK60H
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Ametikohtade arv :
60
Funktsioonid :
Polarizing Key
Kaabli lõpetamine :
IDC
Kasutamine :
Kontakt Viimistluspaksus :
15.0µin (0.38µm)
Osa olek :
Discontinued at Digi-Key
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)