H2MXH-6006M Assmann WSW Components DIP CABLE - HDM60H/AE60M/X
Kaablikomplektid
Tootja number:
H2MXH-6006M
Kirjeldus:
DIP CABLE - HDM60H/AE60M/X
Ametikohtade arv :
60
Kasutamine :
Socket (0.1"), Board In
Kontakt Viimistluspaksus :
30.0µin (0.76µm)
Pikkus :
0.500 (152.40mm, 6.00")
Pitch – kaabel :
0.050" (1.27mm)
Pitch – pistik :
0.100" (2.54mm)