A-TB500-TG15 Assmann WSW Components TERMINAL BLOCK
Ühendused, ühendused
Tootja number:
A-TB500-TG15
Kirjeldus:
TERMINAL BLOCK
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Interlocking (Side)
Juhtme lõpetamine :
Screw - Rising Cage Clamp
Osa olek :
Active
Paaritumise orientatsioon :
45° (135°) Angle with Board
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pinge :
300V
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positsioonid taseme kohta :
15
Praegune :
15A