NLP250R-96S24J Artesyn Embedded Technologies AC/DC CONVERTER 24V 175W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
NLP250R-96S24J
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 175W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7.3A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
NLP250
Suurus/Mõõdud :
7.00" L x 4.00" W x 1.50" H (177.8mm x 101.6mm x 38.1mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
175W (250W Forced Air)