LCC250-48U-7P Artesyn Embedded Technologies AC/DC CONVERTER 48V 250W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LCC250-48U-7P
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 250W
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Adjustable Output, Baseplate, IP64, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5.2A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
LCC250
Suurus/Mõõdud :
7.00" L x 4.00" W x 1.48" H (177.8mm x 101.4mm x 37.6mm)
Tõhusus :
91%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
250W