YK6613813000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRIP 19CIRC 0.3"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK6613813000G
Tootja:
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRIP 19CIRC 0.3"
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
Alumine lõpetamine :
PC Pin
Barjääri tüüp :
3 Wall (Tri)
Funktsioonid :
Cover, Flange
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.300" (7.62mm)
Praegune reiting :
15A