YK6061633000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.394"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK6061633000G
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.394"
Alumine lõpetamine :
Solder Eyelets
Barjääri tüüp :
2 Wall (Dual)
Funktsioonid :
Flange
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.394" (10.00mm)
Praegune reiting :
20A