YK6051703000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.394"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK6051703000G
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 17CIRC 0.394"
Alumine lõpetamine :
Solder Tab
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.394" (10.00mm)
Praegune reiting :
20A