YK6031013000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.394"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK6031013000G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.394"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Alumine lõpetamine :
Solder Eyelets
Barjääri tüüp :
2 Wall (Dual)
Funktsioonid :
Cover, Flange
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.394" (10.00mm)
Praegune reiting :
20A