YK6021433000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.394"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK6021433000G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.394"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Alumine lõpetamine :
Wire Wrap
Barjääri tüüp :
2 Wall (Dual)
Funktsioonid :
Flange
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.394" (10.00mm)
Praegune reiting :
20A