YK5521803000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.433"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK5521803000G
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.433"
RoHs olek:
Andmetabelid:
Alumine lõpetamine :
Quick Connect (0.187")
Barjääri tüüp :
3 Wall (Tri)
Funktsioonid :
Klemmiploki tüüp :
Barrier Block
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Bulk
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.433" (11.00mm)
Praegune reiting :
30A