YK5101933000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.374"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK5101933000G
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 19CIRC 0.374"
Alumine lõpetamine :
Closed
Funktsioonid :
Flange
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.374" (9.50mm)
Praegune reiting :
30A