YK5061433000G Amphenol Anytek CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.374"
Ühendused, ühendused
Tootja number:
YK5061433000G
Kirjeldus:
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.374"
Alumine lõpetamine :
Solder Turret
Funktsioonid :
Flange
Pinge reiting :
300V
Pitch :
0.374" (9.50mm)
Praegune reiting :
20A